Przewodnik po rowerkach i nie tylko...

Rowerki trójkołowe

Warto wiedzieć, że…

Trójkołowy rowerek firmy Lorelli to pojazd stworzony zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Dlaczego dla maluchów? Bo bawiąc się, jednocześnie opanowują umiejętność łączenia kilku czynności, czyli kierowania jeździkiem, pedałowania i hamowania. To wszystko sprawia, że w krótkim czasie zaczynają samodzielnie pokonywać krótkie, a potem coraz dłuższe odległości. A dlaczego dla rodziców? Bo czerpią radość i zadowolenie z dobrej zabawy swoich dzieci, a kiedy te się zmęczą, mogą pomóc im, pchając rowerek za pomocą drążka, który jest do niego przymocowany.

Przemyślane w najdrobniejszych szczegółach

Bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy zapewniają nisko zawieszony punkt ciężkości oraz szeroka tylna oś. Wiele modeli jeździków ma zamontowany mechanizm wolnobiegu, którego wyłączenie znacznie ułatwia dziecku uczenie się samodzielnego pedałowania, ponieważ maluch przenosi swoje siły na oś. Z kolei uruchomienie tego mechanizmu sprawia, że dziecko nie kręci pedałami, a dorosły może bez obaw pchać rower za pomocą przymocowanego do niego drążka. Do rowerka można dokupić pas oraz spocznik (oparcie dla stóp), które sprawią, że dziecko będzie czuło się na jeździku jeszcze bezpieczniej i wygodniej, podczas kiedy rodzic za pomocą długiego drążka będzie pchał pojazd. W czym pomagać mu będzie rozwiązanie konstrukcyjne dostępne w większości rowerków, które polega na zablokowaniu kierownicy, co oznacza, że dziecko ma niewielkie możliwości manewrowania kierownicą, a rodzic może swobodnie pchać rowerek.

Zarówno dobrze opracowana konstrukcja rowerka, jego wygląd, jak i dostęp do wieloletniego serwisu pozwalają w pełni korzystać z możliwości jeździka, a kiedy maluch będzie przesiadał się na swój kolejny pojazd – umożliwią odsprzedaż tego, ponieważ nadal doskonale będzie służył kolejnemu dziecku.

https://factorydirectcraft.com/pimages/20130820140748-300296/miniature_old_fashioned_tricycle.jpg
%

ZOP031020

210,00 zł 260,00 zł

Więcej
%

BK3060

92,99 zł 162,99 zł

Więcej
%

BK3020

79,99 zł 159,99 zł

Więcej
Brak nowych produktów na tą chwilę
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal