Bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo dziecka jest dla nas bardzo ważne! W szerokiej ofercie sklepu lululandia.pl pomagamy odnaleźć jak najlepszy produkt dla maleństwa, szyty na miarę, czyli taki, który będzie spełniał ich oczekiwania, dawał pełne zadowolenie z dokonanego wyboru oraz satysfakcję z użytkowania.
W
Lululandia.pl wszystkie produkty spełniają europejskie standardy i normy, są w 100% bezpieczne i przyjazne dla dzieci.Począwszy od akcesoriów czy wózka spacerowego na fotelu samochodowym skończywszy.

Specjalne kolekcje, często limitowane urzekają niepowtarzalnym designem i innowacyjnością rozwiązań. Wprost nie sposób przejść obojętnie obok nich.

Wszystkie produkty w sklepie lululandia.pl posiadają certyfikat ISO 9001, który dopuszcza do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej produkty bezpieczne dla dzieci, co oznacza, że materiały wykorzystywane do ich produkcji nie zawierają żadnych substancji toksycznych i szkodliwych dla dziecka, a ich wykonanie gwarantuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Kontrole i certyfikacje zgodne są z europejskimi normami bezpieczeństwa, które określają jednolite wymagania techniczne dotyczące bezpieczeństwa oraz procedurę kontroli w całej Europie.

Bułgarski koncern Lorelli i czeski Zopa powstał niespełna 20 lat temu w okolicach Shumen i Brna i od początku swego istnienia projektuje i produkuje wysokiej jakości, funkcjonalne produkty dla dzieci. Są one znane i cenione na całym świecie. Cechami wyróżniającymi produkty Lorelli i Zopa są niepowtarzalny design, komfort i prostota obsługi oraz szczególna uwaga poświęcona bezpieczeństwu.

https://www.centroarborvitae.it/upload/pagine/201810311453310FamilyLimitedPartnershipsNapleEstatePlanning900w792x300.jpg
%

ZOP031020

210,00 zł 260,00 zł

Więcej
%

BK3060

92,99 zł 162,99 zł

Więcej
%

BK3020

79,99 zł 159,99 zł

Więcej
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal