Foteliki 15-36 kg 10

Jako rodzic z pewnością chcesz zatroszczyć się o bezpieczeństwo własnego dziecka w trakcie jazdy samochodem. W tym celu możesz wykorzystać jeden z wielu fotelików, jakie przygotowaliśmy w naszej ofercie! W tej kategorii prezentujemy produkty skierowane do pasażerów o wadze od 15 do 36 kilogramów. Każdy z nich pochodzi od sprawdzonych producentów, zapewniających wysoką jakość w konkurencyjnej cenie. Wyróżniają się też świeżym, estetycznym wyglądem, który na pewno przypadnie do gustu Tobie i Twojemu dziecku.

Podróżowanie w foteliku samochodowym jest obowiązkowe w przypadku maluchów o wzroście nieprzekraczającym 150 centymetrów. W przypadku mniejszych pasażerów standardowe pasy bezpieczeństwa nie zapewniają bowiem optymalnej ochrony. Jeśli nie zadbasz o takie akcesorium, to możesz narazić się na przykre konsekwencje prawne. Przede wszystkim jednak Twoja pociecha w trakcie kolizji lub gwałtownego hamowania może doznać uszczerbku na zdrowiu. Wybierając jeden z naszych modeli, unikniesz ryzyka i zapewnisz małemu pasażerowi wygodną jazdę.

Produkty z kategorii 15-36 to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Znajdziesz tutaj zarówno standardowe foteliki samochodowe, jak i podkładki montowane do kanapy, które nie są zaopatrzone we własne pasy bezpieczeństwa. Każdy z nich został wyprodukowany przez marki specjalizujące się artykułach dziecięcych, takie jak Zopa, Lorelli czy Brit Care. Firmy te w swoich projektach chętnie korzystają z innowacyjnych technologii, które zwiększają wygodę użytkowania i bezpieczeństwo w podróży.

Młodsze dzieci mają często upuszczaj soczki i inne przekąski, co skutkuje ubrudzeniem również nosidełek lub fotelików. Dlatego producenci naszych fotelików korzystają wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które są odporne na plamy. Poza tym duża część asortymentu z serii 15-36 kg to modele ze ściąganymi pokrowcami, które możesz szybko wyprać w pralce automatycznej. Siedziska wyróżniają się też ciekawym wyglądem. Ich stylistyka jest dostosowana do najmłodszych użytkowników, jednak Tobie też przypadnie do gustu!

Profesjonalny fotelik samochodowy od sprawdzonych marek to najlepszy sposób na zapewnienie wygody i bezpieczeństwa Twojemu dziecku. Jeśli nie znalazłeś nic odpowiedniego w kategorii 15-36 kg, to sprawdź też nasze pozostałe propozycje! W katalogu znajdziesz siedziska skierowane dla najmłodszych pasażerów, również dla noworodków. Nie zabrakło tutaj pozycji budżetowych, jak również droższych opcji, skierowanych dla najbardziej wymagających rodziców.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.2
Na podstawie: 4 ocen
%

ZOP031020

210,00 zł 260,00 zł

Więcej
%

BK3060

92,99 zł 162,99 zł

Więcej
%

BK3020

79,99 zł 159,99 zł

Więcej
Brak nowych produktów na tą chwilę
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal