Foteliki 0-36 kg 3

Wielu rodziców chętnie podróżuje samochodem z małym dzieckiem - w końcu własny pojazd jest wygodniejszy niż komunikacja miejska. Aby jazda autem z młodszym pasażerem spełniała wysokie standardy bezpieczeństwa, to musisz pamiętać o montażu odpowiedniego fotelika. W Lululandia przygotowaliśmy dla Ciebie wiele interesujących opcji z kategorii 0-36 kg, które zapewnią ochronę maluchowi przed niebezpieczeństwem czyhającym na drodze. Oferta obejmuje wyłącznie pozycje od sprawdzonych marek, dlatego zapewniamy ich najwyższa jakość.

W katalogu naszego sklepu internetowego znajdziesz nowoczesne foteliki samochodowe wyprodukowane przez sprawdzone marki. Lorelli funkcjonuje w branży dziecięcej już od dwóch dekad, dlatego jej asortyment na pewno zasługuje na Twoją uwagę. Brit Care, która w swoich produktach korzysta z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, aby zapewnić małym pasażerom maksimum bezpieczeństwa. Sprawdź też asortyment Zopa, której projektanci zadbali o walory estetyczne, dlatego każdy model kategorii 0-36 kg będzie prawdziwą ozdobą Twojego auta.

W ciągu pierwszych lat życia dziecko rośnie bardzo intensywnie. Jest to kłopotliwe nie tylko ze względu na konieczność wymiany garderoby, ale także dostosowania fotelika do jego aktualnej budowy. Z tego powodu dużą popularnością w naszym sklepie cieszą się modele z kategorii od 0 do 36 kg, które są najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem dla rodziców. Siedzisko tego typu sprawdzi się zarówno dla kilkudniowego noworodka, jak i dziecka, które ukończyło 12 lat.

Nowoczesny fotelik samochodowy jest bardzo prosty w montażu. W większości dostępnych w katalogu modeli wykorzystano system Isofix, który zapewnia stabilność konstrukcji i Twoją wygodę. Każdy produkt został wyścielony zdejmowanym pokrowcem wykonanym z materiału, który uniemożliwia przywieranie plam. Dzięki temu siedzisko będzie wolne od brudu i zawsze schludne. Ważnym dodatkiem do pozycji z serii 0-36 kg jest również wkładka redukcyjna, która zapewnia wygodną i bezpieczną pozycję dla najmłodszych użytkowników.

Jeśli chcesz zakupić niezawodny fotelik samochodowy, nie mogłeś lepiej trafić! W katalogu naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko modele w wersji 0-36 kg, ale też pozostałych kategoriach wagowych. Oferujemy produkty tradycyjne oraz te z opcją montażu na bazie. Siedziska posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa obowiązujące na terenie UE. Większość z nich możesz montować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu wraz ze wzrostem malucha może on samodzielnie wybrać pozycję.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.2
Na podstawie: 4 ocen
%

ZOP031020

210,00 zł 260,00 zł

Więcej
%

BK3060

92,99 zł 162,99 zł

Więcej
%

BK3020

79,99 zł 159,99 zł

Więcej
Brak nowych produktów na tą chwilę
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal