Foteliki 0-18 kg 3

W tej kategorii przygotowaliśmy produkty dla osób, które chcą bezpiecznie przewozić dzieci już od pierwszych dni życia. Jeśli Ty także pragniesz jeździć samochodem z małym pasażerem, to musisz sprawić mu odpowiedni fotelik. Przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe propozycje przeznaczone dla użytkowników o wadze od 0 do 18 kg. Każdy model sprzedawany w katalogu pochodzi od najlepszych producentów, którzy specjalizują się w akcesoriach dziecięcych. Oferta dostępna jest w dobrej cenie, więc z nami na pewno nie przepłacisz!

Korzystanie z fotelika samochodowego w trakcie jazdy z dzieckiem to obowiązek każdego kierowcy. Bez odpowiedniego akcesorium możesz otrzymać wysoki mandat, jednocześnie narażając swoją pociechę na poważne niebezpieczeństwo. Produkty z tej kategorii zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić małym pasażerom maksimum wygody w podróży. Są też łatwe w użytkowaniu, większość modeli możesz obrócić o 360 stopni, dzięki czemu wpięcie malucha do siedziska nie stanowi większego problemu.

Prezentowane tutaj modele zostały zaprojektowane z myślą o pasażerach o wadze od 0 do 18 kg. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się od pierwszych dni, aż do ukończenia czwartego roku życia przez malucha. W przypadku użytkowników do 15 miesięcy najlepiej wybrać pozycję tyłem do jazdy, która jest znacznie bezpieczniejsza dla najmłodszych. Każdy fotelik samochodowy z naszej kolekcji może być ustawiony zarówno tyłem, jak i przodem, więc starsze dziecko może samo zadecydować.

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości produktów dla naszych klientów w katalogu uwzględniliśmy wyłącznie najlepsze foteliki samochodowe. Proponujemy Ci zakup akcesoriów wyprodukowanych przez markę Lorelli, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Jej asortyment wyróżnia się doskonałą jakością, która gwarantuje bezpieczeństwo podróżującego malucha. Na uwagę zasługują również wyroby marki Zopa, Matt Care, QPlay, oraz Baby Care, które także znajdziesz w naszym katalogu.

Nie musi dojść do poważnego wypadku drogowego, aby bezpieczeństwo malucha w aucie było zagrożone. W przypadku mniejszych dzieci już gwałtowne hamowanie może być groźne dla zdrowia. Dobrze dopasowany fotelik samochodowy neutralizuje przyspieszenie działające na malucha, przez co ten nie odczuwa skutków dynamicznej jazdy. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie modele nie tylko dla grupy wagowej od 0 do 18 kg. Oferujemy również produkty skierowane do starszych dzieci, które także wyróżniają się wysoką jakością i najlepszą ceną.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.2
Na podstawie: 4 ocen
%

ZOP031020

210,00 zł 260,00 zł

Więcej
%

BK3060

92,99 zł 162,99 zł

Więcej
%

BK3020

79,99 zł 159,99 zł

Więcej
Brak nowych produktów na tą chwilę
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal