Foteliki 0-13 kg 2

W tej kategorii sklepu internetowego Lululandia.pl przygotowaliśmy duży wybór solidnie wykonanych fotelików samochodowych 0-13 kg. Mogą być one używane przez dzieci od pierwszych dni życia aż do ukończenia dwunastu lat, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz pełen komfort w trakcie podróży. Nasza oferta obejmuje między innymi foteliki samochodowe renomowanej marki ZOPA, która od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych produktów rosnących wraz z dzieckiem.

Fotelik samochodowy dla noworodka

Każdy rodzic przewożący dziecko w samochodzie musi zadbać o bezpieczeństwo swojej pociechy. W przypadku niemowląt najlepiej sprawdzi się fotelik samochodowy 0-13 kg, który może być używany już od pierwszych dni po narodzeniu. W ofercie sklepu internetowego Lululandia.pl mamy duży wybór produktów ze wzmocnionymi korpusami oraz innowacyjnymi ochronami bocznymi. Wybierając fotelik dla noworodka, warto zwrócić uwagę nie tylko na jakość wykonania. Ważne jest także to, czy dany model przeszedł rygorystyczne testy bezpieczeństwa zarówno pod kątem uderzenia czołowego, jak i bocznego.

Dostępne w naszym asortymencie foteliki samochodowe dla noworodków wyróżniają się starannie dopracowanymi elementami systemu bezpieczeństwa, a także specjalnymi wkładkami, które dzięki regulacji można stopniowo powiększać. Na wyróżnienie zasługuje także możliwość obrotu o 360 stopni, dzięki której rodzice samodzielnie mogą zdecydować, czy dziecko powyżej piętnastu miesięcy przewozić przodem, czy tyłem do kierunku jazdy. Funkcja nie tylko ułatwia przypinanie pociechy, ale także sprawdzenie, czy pasy zostały zapięte poprawnie i nie uległy przekręceniu. To innowacyjne rozwiązanie minimalizuje też ryzyko popełnienia błędu w trakcie zapinania malca, zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.

Dopełnieniem oferty przygotowanej przez sklep internetowy Lululandia.pl są bazy przeznaczone pod fotelik samochodowy dla noworodka. Są one przystosowane do użytku przez dzieci od pierwszych chwil po urodzeniu aż do osiągnięcia przez nie wzrostu 80 cm. Produkty te spełniają wszystkie wymogi norm kładących nacisk na bezpieczeństwo i komfort dziecka podczas podróży. Instaluje się je za pomocą dostępnych w zestawie kotwic ISOFIX, a dzięki wyposażeniu w nowoczesne wskaźniki zamocowania można mieć pewność, że fotelik pozostanie na swoim miejscu. Wszystkie wyroby dostępne w tej kategorii zdobyły wysokie oceny w testach zderzeniowych i mają wszelkie niezbędne atesty.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.2
Na podstawie: 4 ocen
%

ZOP031020

210,00 zł 260,00 zł

Więcej
%

BK3060

92,99 zł 162,99 zł

Więcej
%

BK3020

79,99 zł 159,99 zł

Więcej
Brak nowych produktów na tą chwilę
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal