Wózki 2w1 11

Najbardziej popularne wózki wielofunkcyjne w ostatnim czasie to modele dwa w jednym. Łączą w sobie gondolę i spacerówkę, pozwalając zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale i pieniądze. Stwarzają możliwość wykorzystania jednego produktu przez pierwsze lata życia dziecka – czasem służą nawet do 4. roku życia malucha. To doskonały wybór dla minimalistów lub po prostu rodziców praktycznych. Wózek dziecięcy 2w1 jest dobrym wyjściem nie tyle dla opiekunów, ile dla samego dziecka – wygodna pozycja, ochrona przed deszczem i wiatrem, jeżeli to będzie konieczne, możliwość dostosowania siedziska do pozycji leżącej.


Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Producenci akcesoriów dla dzieci dokładają wszelkich starań, aby ułatwić rodzicom opiekę nad dzieckiem. Wózki dziecięce powinny być przede wszystkim kompaktowe, poręczne i lekkie. Takie są właśnie oferowane przez nas modele 2w1. Stelaż składa się już w kilka chwil. Stosowane mechanizmy są odpowiednio sprawdzane, dzięki czemu cechują się odpornością na wielokrotne składanie i rozkładanie. Ponadto wózki te posiadają specjalne koła, które sprawdzą się zarówno dla gondoli, jak i wersji spacerowej.

Wózki dziecięce 2w1 – bezpieczeństwo dziecka

Prawidłowe zabezpieczenia to standard każdego producenta. Dbanie o bezpieczeństwo dziecka i uchronienie go przed upadkiem lub urazem to najważniejszy cel rodzica. Opiekunowie maluchów mają duże zaufanie do modeli dwa w jednym. Posiadają one odpowiednie pasy bezpieczeństwa oraz blokady na kołach, a regulowane podnóżki, oparcia i amortyzatory dodatkowo zwiększają komfort dziecka. Wózki dziecięce 2w1 to stuprocentowa pewność bezpieczeństwa.

Gondola niemowlęca

Pierwsza wersja – gondola – jest idealna dla niemowlaków. Powinna być dobrze dopasowana, aby maluch mógł swobodnie odpoczywać. Daje ona poczucie bezpieczeństwa, że dziecku podczas snu nic nie grozi. Stanowi zabezpieczenie przed upadkiem, promieniami słonecznymi oraz owadami, dzięki czemu nic nie jest w stanie zaburzyć wypoczynku niemowlaka. Głęboka wersja wózka najlepiej sprawdza się w pierwszych miesiącach życia, kiedy to dziecko dużo śpi, potrzebuje spokoju i odizolowania od niepotrzebnych bodźców zewnętrznych.

Spacerówka dla starszego dziecka

W momencie, kiedy dziecko zaczyna samodzielnie siadać i coraz bardziej jest zainteresowane tym, co dzieje się wokół niego, warto zamienić gondolę na spacerówkę. Odpowiednie zabezpieczenia pozwalają, aby już nawet dwulatek podróżował w wersji spacerowej. Ma wtedy możliwość lepszej i pełniejszej eksploracji świata. Wózek 2w1 dostosowany do wersji spacerowej posiada zwrotne koła umożliwiające podróżowanie po różnych nawierzchniach. Ponadto regulowane podnóżki i wygodne oparcia gwarantują zachowanie przez dziecko prawidłowej postawy ciała.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.48
Na podstawie: 50 ocen
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal