Wózki 3w1 Brak produktów

W naszej ofercie znajdują się produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających rodziców. Opcja wózka dziecięcego 3w1 to wyjście naprzeciw potrzebom dzisiejszego świata. Model 3w1 to połączenie tradycyjnej gondoli, wersji spacerowej oraz fotelika samochodowego. Takie rozwiązania sprawdzają się w przypadku osób praktycznych, które chcą zakupić jeden wózek na cały okres wczesnego dzieciństwa. To uniwersalny wybór przy zachowaniu wszechstronności i funkcjonalności.


Funkcjonalne wózki dziecięce 3w1

Małe dziecko potrzebuje dużego wyposażenia. Liczba wymaganych akcesoriów do opieki nad pociechą bywa przytłaczająca. Dlatego, jeśli pojawia się możliwość na zminimalizowanie ogromu potrzebnych rzeczy, rodzice bardzo chętnie z tego korzystają. Posiadając wózek dziecięcy 3w1, bardzo łatwo jest się spakować na wakacje lub po prostu wyjazd do rodziny. Wózek spełni wówczas funkcję fotelika. Oszczędza zajmowane miejsce nie tylko w samochodzie, ale również w domu. Jego stelaż umożliwia szybki transport oraz przede wszystkim zmianę gondoli w spacerówkę. Zamiana poszczególnych elementów przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Całkowite bezpieczeństwo – wózki niemowlęce 3w1

Producenci asortymentu dostępnego w naszym sklepie dbają o zapewnienie dziecku odpowiedniego bezpieczeństwa. Modele 3w1 również posiadają pasy zabezpieczające malucha, podnóżki i oparcia, prawidłowe blokady kół oraz amortyzatory. Wyposażenie wózka w każdy z tych elementów to już w dzisiejszych czasach standard. Produkty 3w1 mają być nie tylko użyteczne, ale głównie bezpieczne. Posiadanie przez nich wielu dodatkowych cech funkcjonalnych nie może wpływać na brak odpowiednich zabezpieczeń. Nasze wózki pochodzą od sprawdzonych producentów i gwarantujemy, że każdy z nich jest najwyższej jakości. Wybór modelu 3w1 w naszym sklepie to inwestycja na kilka lat.

Gondola dla niemowlaka

Gondola posłuży dziecku do momentu, w którym zacznie samodzielnie siadać. Jej wielkość powinna być odpowiednio dobrana, aby maluchowi było wygodnie. Ta wersja bardzo często służy rodzicom jako łóżeczko. Podczas spacerów lub w trakcie odwiedzin u rodziców niemowlak może bez problemu spać w gondoli.

Spacerówka

Spacerówka przyda się w chwili, kiedy dziecko potrafi już samodzielnie siadać. To dobry wybór na aktywne spacery czy zakupy w supermarkecie. Maluch może wówczas spokojnie obserwować, co dzieje się wokół niego. Pasy bezpieczeństwa zabezpieczają go przed wypadnięciem z wózka. W utrzymaniu prawidłowej pozycji pomaga podnóżek i oparcia. Ze spacerowej wersji można korzystać nawet do ukończenia przez dziecko 3-4 lat. Ważne, by siedzisko było odpowiednio wyprofilowane i na tyle głębokie, żeby maluch mógł w nim swobodnie siedzieć.

Fotelik samochodowy

Posiadanie wózka dziecięcego 3w1 pozwala na zaoszczędzenie miejsca w samochodzie podczas podróży z dzieckiem. Część wózka służy jako fotelik, a stelaż jest na tyle kompaktowy, że bez problemu zmieści się w bagażniku. To również dobry sposób na przetransportowanie dziecka bez konieczności budzenia go. W modelach 3w1 producenci najczęściej montują foteliki w kategorii 0–13 bądź 0–18 kg.

Ta kategoria nie ma aktualnie produktów.
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.47
Na podstawie: 49 ocen
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal