Wózki wielofunkcyjne 2

Najbardziej popularnym rozwiązaniem wśród rodziców jest zakup wózka wielofunkcyjnego, który łączy w sobie cechy tradycyjnej gondoli i spacerówki. Dzięki temu model ten wystarczy na kilka pierwszych lat życia malucha. Funkcja głębokiego wózka to wybór dla noworodka. Starszemu dziecku można zamontować dodatkowe siedzisko, co zmieni gondolę w spacerówkę. Nasze produkty to w wielu przypadkach najkorzystniejsza opcja, która pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy.


Wózek wielofunkcyjny – jednorazowy zakup na długi czas

Rodzice korzystający z tego rozwiązania nie muszą martwić się zakupem kolejnego wózka przez co najmniej dwa pierwsze lata życia malucha. Funkcjonalność tych modeli gwarantuje bezproblemowe korzystanie z produktu przy małym nakładzie pracy – przeistoczenie gondoli w spacerówkę nie zajmuje więcej czasu niż kilkanaście minut. Funkcja spacerowa zapewnia dziecku maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Wózek jest wyposażony w wygodne siedzisko oraz pasy bezpieczeństwa.

Łatwe przechowywanie wózka

Oszczędność miejsca to domena właścicieli niewielkich mieszkań. Często dla mieszkańców bloków wózki bywają zmorą. Nie wszędzie znajduje się dodatkowe miejsce do ich przechowywania, a w pokoju zajmują one sporą przestrzeń. Dlatego opcja posiadania jednego produktu zamiast dwóch jest kuszącym rozwiązaniem. Wózek wielofunkcyjny to w tym przypadku najrozsądniejszy wybór z możliwych.

Wózek dziecięcy wielofunkcyjny – zalety

Podobnie, jak w przypadku innych modeli posiadają one możliwość zdjęcia i wyprania tapicerki. To ważny aspekt, ponieważ przez kilka lat użytkowania wózek z pewnością wiele razy porządnie się ubrudzi. Wózki wielofunkcyjne posiadają skrętne koła, dzięki czemu są one bardzo praktyczne. Sprawdzą się nie tylko podczas spokojnych spacerów z niemowlakiem, ale również w trakcie leśnej wyprawy z dwulatkiem czy szybkich zakupów w markecie. Przed zakupem należy odpowiednio sprawdzić wymiary konkretnego produktu. Są to modele kompaktowe, łatwe w przewożeniu, lecz rzadko kiedy mają standardowe wymiary.

Wielofunkcyjny wózek 2w1

Klasyczne modele zostały już częściowo wyparte przez nowoczesne wózki wielofunkcyjne 2w1. Połączenie tradycyjnej gondoli z wygodną spacerówką to absolutny hit. Nie dość, że jest możliwość korzystania z tego samego produktu przez dłuższy czas, to można na tym rozwiązaniu zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy kilka prostych czynności, aby wózek dziecięcy przekształcił się w wyjątkowy pojazd dla siedzącego dwulatka.

Nowoczesne wózki dla dzieci 3w1

To już nie tylko wygodne rozwiązanie, ale oszczędność czasu, pieniędzy i miejsca w jednym! Wózek wielofunkcyjny 3w1 można stosować jako gondolę, spacerówkę oraz fotelik samochodowy. Oferowane przez nas modele 3w1 to wysokie jakościowo produkty o niesamowitej funkcjonalności. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów – stąd właśnie szeroki asortyment wózków wielofunkcyjnych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.46
Na podstawie: 48 ocen
%

ZOP031020

210,00 zł 260,00 zł

Więcej
%

BK3060

92,99 zł 162,99 zł

Więcej
%

BK3020

79,99 zł 159,99 zł

Więcej
Brak nowych produktów na tą chwilę
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal