Wózki spacerowe 49

Opieka nad dzieckiem w każdym wieku to duże wyzwanie dla każdego rodzica. Ważne jest wówczas korzystanie z praktycznych rozwiązań, które zamiast komplikować niektóre czynności, znacznie je usprawnią. Lekki, poręczny wózek spacerowy ułatwia życie wielu rodziców. Modele spacerowe nie zawierają ciężkiej gondoli, dzięki czemu są łatwe w transporcie – zajmują niewiele miejsca. Nasze produkty od Lorelli charakteryzują się dobrą zwrotnością i wygodą, wyposażone są w pasy, co zapewnia bezpieczeństwo dziecka. Zakupy w sklepie Lululandia to gwarancja przyjemnego i spokojnego spaceru.


Wózek spacerowy – jaki wybrać?

Model konkretnego wózka spacerowego należy dostosować do swoich preferencji. Wyboru trzeba dokonać w zależności od tego, czy rodzic woli kompaktowy pojazd bezproblemowy w transporcie, czy przeznaczony do biegania lub jazdy na rolkach wspólnie z dzieckiem. Posiadamy modele spacerowe tzw. parasolki, bliźniacze, ze stelażami oraz o różnych rozmiarach kół. Najważniejszą cechą tych produktów jest bardzo łatwe prowadzenie po każdym terenie. Złożenie wózków zajmuje jedynie kilka chwil i może zrobić to każdy – nie wymaga się do tego żadnej siły ani umiejętności.

Lorelli wózek spacerowy

Przedstawione w naszej ofercie wózki spacerowe są najwyższej jakości. Producent zapewnia solidne wykonanie z produktów pochodzących od najlepszych dostawców. Celem korzystania z wózka spacerowego jest wygoda i funkcjonalność codziennych spacerów. Z modelem od Lorelli, wyprawa będzie nie tylko bezproblemowa, ale i przyjemna. Każdy nasz produkt jest bardzo atrakcyjny wizualnie, co tylko zwiększa komfort użytkowania.

Zalety wózków spacerowych dla dzieci

Modele spacerowe wyróżniają się przede wszystkim niewielkimi wymiarami po złożeniu. Oparcia najczęściej bywają wielopozycyjne, czyli możliwa jest również pozycja leżąca. Komfort maluchowi zapewniają: regulowany podnóżek oraz zdejmowane tacki. Tapicerki często można prać, ponieważ większość z nich może być zdejmowana. W chłodniejsze dni przyda się dodatkowo ocieplany pokrowiec na nóżki dziecka. Wózki spacerowe Lorelli cechuje amortyzacja przedniego i tylnego koła, a także możliwość blokady kół do jazdy na wprost.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.45
Na podstawie: 47 ocen
%

ZOP031020

210,00 zł 260,00 zł

Więcej
%

BK3060

92,99 zł 162,99 zł

Więcej
%

BK3020

79,99 zł 159,99 zł

Więcej
Brak nowych produktów na tą chwilę
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal