Pompowane koła 5

W tej kategorii sklepu internetowego Lululandia.pl prezentujemy starannie wykonane rowerki trójkołowe na pompowanych kołach. Zostały one stworzone z myślą o dzieciach powyżej dwunastego miesiąca życia, znakomicie nadając się zarówno do jazdy, jak i do spacerów na świeżym powietrzu. Stalowo-aluminiowe ramy sprawiają, że każdy z pojazdów jest bardzo stabilny, zapobiegając wywróceniu i zwiększając poziom bezpieczeństwa malucha. Z kolei obrotowe siedziska umożliwiają dziecku komfortowe podróżowanie tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Rowerek trójkołowy na pompowanych kołach

Twoja pociecha uwielbia aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu? Szukasz dla niej zabawek, które pozwolą jej w bezpieczny sposób poznawać świat i jednocześnie nabywać nowe umiejętności? Jeśli tak, ciekawym rozwiązaniem może okazać się rowerek trójkołowy wyposażony w duże pompowane koła. Taki pojazd to idealny wybór dla malucha, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z jazdą na rowerze. Młodsze dziecko może wygodnie usiąść w foteliku i podróżować pchane przez rodzica. Natomiast starsze może uczyć się samodzielnie pedałować, oczywiście pod czujnym okiem swojego opiekuna.

Trójkołowy rowerek na pompowanych kołach podobnie jak popularny rowerek biegowy może stanowić znakomite wsparcie dla prawidłowego rozwoju motorycznego dziecka. Taki sprzęt z łatwością dostosujesz do indywidualnych potrzeb swojej pociechy, zapewniając jej ciekawie spędzony czas poza domem. W ofercie sklepu internetowego Lululandia.pl oferujemy duży wybór wysokiej jakości rowerków trójkołowych z tzw. wiecznie pompowanymi kołami. Jednym z ich największych atutów są starannie dopracowane, wzmacniane kółka, które nie tylko są odporne na przebicia i uszkodzenia mechaniczne. Nie wymagają też dętek, łącząc w sobie zalety tradycyjnych kół z piankowymi. Odpowiednio szerokie opony sprawiają, że każdy z pojazdów jest bardzo stabilny i tym samym trudny do wywrócenia. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa pozwalają na bezpieczne podróżowanie zarówno po chodniku, jak i po leśnej ścieżce czy po innej nawierzchni.

Każdy dostępny w naszej ofercie rowerek trójkołowy z pompowanymi kołami został też wyposażony w wielopozycyjne oparcie oraz teleskopowy drążek połączony z kierownicą, który daje rodzicowi możliwość łatwego korygowania manewrów wykonywanych przez dziecko. Oferowane sprzęty zostały zaprojektowane i wykonane w ten sposób, aby rosnąć razem z pociechą. Dlatego mogą być z powodzeniem użytkowane zarówno przez roczne maluchy, jak i przez trzyletnie dzieci.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.41
Na podstawie: 43 ocen
%

ZOP031020

210,00 zł 260,00 zł

Więcej
%

BK3060

92,99 zł 162,99 zł

Więcej
%

BK3020

79,99 zł 159,99 zł

Więcej
Brak nowych produktów na tą chwilę
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal