Barierki zabezpieczające 4

Produkty w efektywny sposób zabezpieczające łóżeczko maluszka są wykonywane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w swojej roli. Barierka ochronna do łóżka dla dzieci to jeden z obowiązkowych zakupów dla każdego rodzica. Warto postawić na model o prostym montażu, który można błyskawicznie przytwierdzić do mebelka. Produkt na bazie trwałych tworzyw zapewnia dostateczną ochronę i zachowuje estetyczny wygląd na lata.


Lekka konstrukcja i wygoda użytkowania

Wysokiej klasy barierka ochronna do łóżeczka wyróżnia się lekką konstrukcją, dzięki czemu bez problemów można zabrać ją w podróż. Pod tym kątem za dodatkowy atut należy uznać jej kompaktowe wymiary po złożeniu. Warto zwrócić uwagę na przystosowanie do zewnętrznego mocowania oraz objęcie zasięgiem mebelka aż do samego dołu – właśnie takie produkty zapewniają maluszkowi maksymalną ochronę. Prosta instalacja idzie w parze z komfortowym użytkowaniem – materiał barierki pozwala szybko usuwać z jej powierzchni zabrudzenia.

Skuteczne zabezpieczenie i atrakcyjny design

Funkcjonalna barierka ochronna do łóżka zapobiega przypadkowemu wypadnięciu dziecka, zapewniając zdrowy i spokojny sen. Jej dodatkowym walorem jest atrakcyjny design. Produkt utrzymany w radosnym wzornictwie i stonowanej kolorystyce doskonale wpisuje się w aranżację niejednego dziecięcego pokoiku, stając się gustownym dopełnieniem wnętrza. Zaletą są także standardowe wymiary kompatybilne z większością mebelków.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.34
Na podstawie: 36 ocen
%

ZOP031020

210,00 zł 260,00 zł

Więcej
%

BK3060

92,99 zł 162,99 zł

Więcej
%

BK3020

79,99 zł 159,99 zł

Więcej
Brak nowych produktów na tą chwilę
Lululandia
Dostawa i płatności
  • Kurier
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Przelewy24
  • PayPal
  • PayPal